Wspieramy nauczanie domowe.

Wspieramy nauczanie domowe.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Goodhao. Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się we wspomaganiu nauczania języka angielskiego oraz polskiego. Przygotowujemy do matury z języka angielskiego, polskiego, matematyki, chemii i biologii na poziomach podstawowym i rozszerzonym - mamy zaszczyt współpracować z pracownikami naukowymi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadamy też ofertę dla uczniów odbywających edukację domową i przygotowujących się do semestralnych egzaminów.

Zajęcia i lekcje języka angielskiego lub online oraz innych języków obcych odbywają się w trybie standardowym (2 x w tygodniu po 90 minut,) Nowe grupy tworzymy na bieżąco przez cały rok kalendarzowy, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy dużą rozpiętość terminów (mamy w ofercie zajęcia poranne, przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne), w dni robocze i/lub w weekendy.

Przygotowujemy do wszystkich egzaminów certyfikacyjnych z języków angielskiego i chińskiego, w tym również do egzaminu STANAG. Kursy języka angielskiego online, kursy językowe (inne języki), kursy intensywne, kursy języka specjalistycznego i indywidualne lekcje i zajęcia online.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło