O nas

Dwie kobiety

Good Hao - Szkoła języków obcych

Szkoła językowa GoodHao powstała, jako rodzinna firma, we wrześniu 2020. Rodzinna, bo na początku tworzyliśmy ją w składzie ojciec (język angielski) i syn (język chiński i język angielski). Z czasem do naszego zespołu dołączyła mama i tym sposobem zyskaliśmy doświadczonego nauczyciela języka polskiego. Więc w tej chwili uczymy języków angielskiego, chińskiego i polskiego.

Posiadamy rozległe doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów szkolnych – egzamin ósmoklasisty, matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz oczywiście egzaminów językowych. Ponieważ języki obce to nasza pasja, oferujemy również tłumaczenia.

Zapraszamy!

Mężczyzna

Jan Paluch

JĘZYK CHIŃSKI
JĘZYK ANGIELSKI
514 140 247

Z wykształcenia sinolog (Uniwersytet Warszawski) z czteroletnim doświadczeniem w nauczaniu języka chińskiego, głównie dzieci i młodzieży. Uczę także języka angielskiego.

Moją pasją , poza nauczaniem, jest sport, piłka nożna i tenis – przed telewizorem, oraz pływanie – w praktyce. Interesuję się historią świata oraz międzynarodową polityką. Lubię polską muzykę lat 80 – przede wszystkim piosenki zespołu Republika i kreskówki lat dziewięćdziesiątych.

Języka chińskiego uczę dwuetapowo – najpierw oswajam uczniów z fonetyką, wprowadzając słownictwo i zwracając uwagę na tony i wymowę, następnie wprowadzam znaki.

Kobieta

Danuta Paluch

JĘZYK POLSKI
537 989 960

Nauczycielka języka polskiego z trzydziestoletnim doświadczeniem pracy w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Lubię swoją pracę i kontakt z młodzieżą. Pasjonuję się poezją Wisławy Szymborskiej, Wacława Oszajcy i Jana Twardowskiego. Z przyjemnością wracam do lektury „Małego księcia” czy „Oskara i pani Róży”.

Chętnie słucham SDM, U Studni, Pod Budą, ale także Louisa Armstronga, Phila Collinsa, Tiny Turner. Lubię Kabaret Moralnego Niepokoju i Grupę MoCarta.

Praca z młodzieżą to ważny element mojego życia. Nauczycielką chciałam być od momentu przekroczenia progu szkoły.

Mężczyzna

Artur Paluch

JĘZYK ANGIELSKI
733 989 960

Nauczyciel języka angielskiego z prawie 30-letnim doświadczeniem w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi na wszystkich poziomach zaawansowania.

Najważniejsze w nauczaniu jest to, żeby uczeń zrealizował swój cel. Dlatego wiem, że każdy wymaga indywidualnego podejścia. Chętnie stosuję wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne, dzięki czemu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Hobby? Brytyjskie filmy, które są doskonałym źródłem języka, muzyka lat 80, książki i sport – mało oryginalnie – głównie piłka nożna.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło