Przygotowanie do egzaminu FCE

Nasza szkoła językowa oferuje profesjonalne kursy online, które pomagają osiągnąć sukces na egzaminie FCE, a co za tym idzie, otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych i edukacyjnych. Zajęcia prowadzone przez Internet to optymalny wybór dla osób, które chcą pogodzić naukę z innymi obowiązkami. Dzięki temu, że lekcje odbywają się w trybie zdalnym, kursanci mają możliwość uczestniczenia w nich z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z laptopa, tabletu lub smartfona.

 

Czym jest egzamin FCE?

Egzamin FCE, czyli First Certificate in English, to międzynarodowy certyfikat językowy oceniający umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego. Jest to jeden z egzaminów Cambridge English, opracowanych przez University of Cambridge. Podobnie jak egzamin IELTS jest uznawany przez szkoły, uczelnie i pracodawców z całego świata. Stanowi dowód na znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (poziom B2).

Kursy online w naszej szkole językowej to doskonała inwestycja w przyszłość zawodową i edukacyjną. Dzięki zdobytym umiejętnościom oraz certyfikatom uczestnicy kursów zyskują przewagę na rynku pracy, a także otwierają sobie drzwi do międzynarodowych studiów. Zapisz się na zajęcia i dołącz do grona zadowolony klientów naszej szkoły.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło