2.3.0

Aktualności

 
2022-08-23
Wspieramy nauczanie domowe.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Goodhao. Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się we wspomaganiu nauczania języka angielskiego oraz polskiego. Przygotowujemy do matury z języka angielskiego, polskiego, matematyki, chemii i biologii na poziomach podstawowym i rozszerzonym - mamy zaszczyt współpracować z pracownikami naukowymi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadamy też ofertę dla uczniów odbywających edukację domową i przygotowujących się do semestralnych egzaminów.

Zajęcia i lekcje języka angielskiego lub online oraz innych języków obcych odbywają się w trybie standardowym (2 x w tygodniu po 90 minut,) Nowe grupy tworzymy na bieżąco przez cały rok kalendarzowy, dostosowując ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Oferujemy dużą rozpiętość terminów (mamy w ofercie zajęcia poranne, przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne), w dni robocze i/lub w weekendy.

Przygotowujemy do wszystkich egzaminów certyfikacyjnych z języków angielskiego i chińskiego, w tym również do egzaminu STANAG. Kursy języka angielskiego online, kursy językowe (inne języki), kursy intensywne, kursy języka specjalistycznego i indywidualne lekcje i zajęcia online.